Hakkımızda

_

Kokuların dilini, dünyasını keşfetmeye başladığımız o ilk tutkulu andan itibaren parfüm sektöründeyiz. Dünyada 1 numara olan Fransız parfüm kalitesini, uzmanlığını ve keşfedilmemiş yaratıcı kokuları, bu harika esansları sizlere ulaştırmak için Amour de Parfüm’ü kurduk. Parfüm aşkıyla kokular üretiyoruz.

Amour de Parfum kokuya olan sevgiden doğmuştur. ‘Koku, varlığın geçmişini ve geleceğini belirler’ sloganıyla sadece ülkemizde değil uluslararası alanlarda da kokunun araştırmacısı olup geçmişteki deneyimlerimizi günümüz bilgisiyle birleştirip geleceği yaratmaya çalışmaktayız. Çevre bilinciyle gelişen teknolojiye ayak uydurmaktayız.

Parfümlerimiz genel ihtiyaç dışındaki özellikleri açısından çevreye iklimsel ve konum açısından olması gereken, zamana göre belirlenen standartlara uygun olarak hazırlanmaktadır. T.C. Sağlık Bakanlığı ve Avrupa Birliği standartlarını önemseyerek yapılmaktadır. Koku kişinin imzasıdır. Her tende farklı hisler, farklı duyular uyandırır. Aynı koku farklı tenlerle birleşip kişiyle tutkulanır ve yeni bir koku ortaya çıkar. Bu yeni koku sadece size ait olur.

Kokular hatırlatır, algı yaratır. Her kokunun bir karakteri vardır. Kendinizi en iyi anlatan ya da içinde bulunduğunuz duygu durumunu en iyi şekilde veren kokuları tercih edersiniz. Konuşmadan anlaşılırsınız. Hoş izlenimler bırakırsınız. Kalıcı etkiler bırakan ve her ruh halinize uygun parfümler için aşkın parfümü Amour de Parfum’e  tutkulanın.

Tanıtım Videosu

_